Przesłuchania Finałowe i kategorie wiekowe



Po przesłuchaniu 224 piosenek, czyli 112 zgłoszeń do udziału w Trzecim Polskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej APLAUZ. Komisja Artystyczna po burzliwych obradach, postanowiła zakwalifikować do Przesłuchań Finałowych na żywo w Queen Katherine Academy, 25.05.2019 r. - 55 prezentacji w trzech kategoriach wiekowych. Lista osób zakwalifikowanych poniżej, wraz z kategoriami wiekowymi.

Gratulujemy wszystkim, którzy zgłosili się do Festiwalu i żałujemy, że nie mogliśmy zakwalifikować wszystkich prezentacji.

Ze względu na nie wystarczającą ilość zespołów - kategoria ZESPOŁY - nie została otworzona.

Poniższa lista jest zarówno kolejnością prezentacji podczas Przesłuchań Finałowych.

Rejestracja uczestników dnia 25.05, będzie do godziny 10:00, o 10:05 startujemy z przesłuchaniami. Plan na ten dzień już za tydzień na naszej stronie internetowej.

Kategoria wiekowa do lat 10 (do rocznika 2009)

1. Anastazja Marach - "Puszek okruszek"

2. Julia Tofil - "Płynie czas"

3. Marianka Borowicz - "Naughty"

4. Nathan Okang - "Kundel Bury"

5. Alex Abou Alaywi - "Przyjaciel wie"

6. Nikola Peryt - "Co powie tata"

7. Gabriella Mucha - "Z tobą nie umiem wygrać"

8. Feliks Siwiec - "Księżyc raz odwiedził staw"

9. Hania Borowicz - " Śpiewam i tańczę"

10. Bartosz Czamajło - "Jesteśmy Polką i Polakiem"

11. Luiza Szyfelbajn - "Heyo, heyo"

12. Olivia Hajduk - "How far I'll go"

13. Maya Adamiak - "Jestem jaka jestem"

14. Wanda Siwiec - "Never ending story"

15. Oliwia Marcinkiewicz - "Part of your world" (wersja Polska)

16. Vicky Bienko - "Żyj"

17. Wiktoria Małek - "Try everything"

Kategoria wiekowa 11 - 13 lat ( roczniki od 2008 do 2006)

1. Alicja Buczyńska - "Początek"

2. Isabella Pajerska - "Greatest love of all"

3. Nicole Stanisz Jabłońska - "Dziwny jest ten świat"

4. Wiktoria Rączkowska - "A milion dreams"

5. Zofia Bernat - "Daleko stąd"

6. Katarzyna Łuczkiw - "Laleczka z saskiej porcelany"

7. Siostry Boryszewskie - "Tej historii bieg"

8. Zuzanna Orzechowska - "Jar od hearts"

9. Oliwia Puk - "Colours of your life"

10. Gosia Swieczkowska - "I don't wanna be you anymore"

11. David Lindert - "Whiskey"

12. Julia Bylina - "W stronę słońca"

13. Apolonia Lewandowska - "Lost boy"

14. Alicja Buczyńska i Vanessa Zbikowska - "Paa"

15. Jakub Peryt - "One call away"

16. Kinga Ziółkowska - "Meluzyna"

17. Julia Augustyniak - "Maybe"

18. Nicole Dowsilas - "True colours"

19. Julian Lisiak - "Uśmiechem dni ozdobić"

Kategoria wiekowa 14 - 18 (rocznik 2005 - 2001)

1. Nikola Borkowska - "Hallelujah"

2. Hanna Siwiec - "This is gospel"

3. Matylda Gibala - "This is me"

4. Izabela Rusin - "Ruchome piaski"

5. Kinga Ostaniewicz - "Dwa serduszka"

6. Aleksandra Bujacz - "Prosta Sprawa"

7. Kamil Indyk - "Hurt"

8. Natalia Wierzbowska - "Czy nastanie znów świt"

9. Teresa Udegbe Palys - "Creep"

10. Samatha Sojka - "Dziewczyna z granatem"

11. Natalia Pawłowska - "Love of my life"

12. Agata Marachowska - "To co mam"

13. Alicja Kwiecień - "Why her not me"

14. Angelika Antonkiewicz - "Always remember us this way"

15. Julia Siekierzyńska - "Małe tęsknoty"

16. Wiktoria Piątek - "Lustra"

17. Karola Korczewska - "Wracam do domu"

18. Magdalena Wójcik - "Żałuje"

19. RØA - "Wehikuł czasu"


Polub nas
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Najnowsze wpisy

© 2017 by Robert Szatkowski     Festiwal APLAUZ, 16 Ash Road, Peterborough, PE1 4PF, United Kingdom      Tel: 07703 337 649      aplauz.festiwal@gmail.com